Sprzedaj mieszkanie
Szybko i sprawnie

Sprzedaż nieruchomości z agentem nSkup

Jesteśmy w stanie pomóc Ci maksymalizować zysk ze sprzedaży Twojego mieszkania - skorzystaj z pomocy nAgenta.

W jakim mieście chcesz sprzedać mieszkanie?

Uwaga

Usługa sprzedaży bezpośredniej aktualnie dostępna jest tylko we Wrocławiu

Zgłaszam mieszkanie

Jak działa usługa nAgent?

Jak działa usługa nAgent

Sprzedaj mieszkanie na wolnym rynku z pomocą nAgenta:

 • Przygotujemy nieruchomość od strony formalnej. 
 • Opracujemy atrakcyjną wizualnie ofertę.
 • Ustalimy realną rynkowo cenę ofertową. 
 • Przygotujemy plan promocji i umieścimy ogłoszenia. 
 • Umówimy terminy i przeprowadzimy prezentacje zainteresowanymi. 
 • Będziemy negocjować warunki w Twoim imieniu.
 • Skompletujemy dokumenty niezbędne do finalizacji umowy. 
 • Umówimy spotkanie u notariusza i będziemy towarzyszyć Ci podczas całego procesu.
 • Przeprowadzimy przekazanie nieruchomości nowemu nabywcy.
4 Proste kroki

Jak wygląda współpraca?

nAgent jako Twój partner na rynku nieruchomości: wsparcie w negocjacjach, dokumentach i formalnościach.

  • 1 Pin

   Zgłoszenie mieszkania na sprzedaż

   Aby zgłosić nam swoje mieszkanie na sprzedaż, wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań dotyczących Twojej nieruchomości, wypełniając formularz online. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia opcji współpracy.

  • 2 Banknoty

   Wycena mieszkania i prognoza czasu sprzedaży

   Nasz doradca spotka się z Tobą w dogodnym terminie, aby dokonać wyceny Twojego mieszkania i przedstawi Ci informacje dotyczące obecnej sytuacji rynku nieruchomości w Twojej okolicy. Poznasz optymalną cenę sprzedaży i czas potrzebny na zakończenie transakcji.

  • 3 Megafon

   Organizacja promocji i poszukiwanie klienta

   Stworzymy strategię sprzedaży Twojego mieszkania. Przygotujemy mieszkania do profesjonalnej prezentacji. Aby jak najszybciej sprzedać Twoją nieruchomość, umieścimy i wypromujemy ogłoszenie na najpopularniejszych portalach nieruchomości oraz wykorzystamy wszystkie dostępne kanały promocji.

  • 4 Kciuk

   Bezpieczna finalizacja transakcji

   Pomożemy Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty i zadbamy o płynny przebieg całego procesu sprzedaży. Dzięki współpracy z doświadczonymi kancelariami notarialnymi masz pewność, że transakcja przebiegnie bezpiecznie, a przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi zgodnie z zasadami.

  Sprzedaj z nAgentem

Dlaczego warto skorzystać z nAgenta?

Banknoty

Dba o Twoje interesy

Agent jest kimś więcej niż sprzedawcą nieruchomości. W rzeczywistości jest też ekspertem rynkowym, mediatorem, negocjatorem oraz – przede wszystkim – rzecznikiem klienta. Agent dba po prostu o Twoje interesy.

Wzrost

Trzyma rękę na pulsie rynku

Agent zna od podszewki rynek nieruchomości i jest świadomy jego dynamiki. Wie, jakie oferty są dostępne, co się sprzedało i w jakiej cenie. Jest ekspertem lokalnego rynku i dzieli się tą wiedzą z Tobą.

Czas

Oszczędza Twój czas

Agent nieruchomości wyręczy Cię w wielu technicznych czynnościach i formalnościach, a także zweryfikuje procedury, dokumenty i ceny. Zapewni Ci sprawną obsługę całego procesu i pomoże utrzymać obiektywną perspektywę.

Wygoda

Chroni Cię jego doświadczenie

Astystowanie przy dziesiątkach transakcji rocznie sprawia, że agent doskonale wie, co może pójść nie tak. Co jednak ważniejsze, potrafi to ryzyko rozpoznać i sprawić, byś wyszedł z sytuacji osiągając swój cel.

Sprzedaj mieszkanie z pomocą nAgenta

 • 1

  50% naszych ofert pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów.

 • 2

  80% mieszkań sprzedajemy w mniej niż 3 miesiące.

 • 3

  97,0% tyle wynosi skuteczność sprzedaży naszych nieruchomości.

Wyślij zapytanie
Piotr Sułkowski Piotr - nAgent

Uzyskaj najwyższą cenę za swoje mieszkanie i szybko zamknij cały proces sprzedaży. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się jakie to proste.

Odpowiemy na Twoje pytania

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz? Odwiedź nasze Centrum pomocy.

Pytania i odpowiedzi
W jaki sposób mogę zgłosić do sprzedaży moje mieszkanie?

Aby to zrobić, wystarczy przejść na stronę nSkup.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oferujemy dwie formy współpracy: szybką bezpośrednią sprzedaż do nSkup.pl (opcja dostępna tylko dla mieszkań we Wrocławiu) lub sprzedaż na wolnym rynku z pomocą naszego nAgenta . Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli mieszkasz w innym mieście, nie martw się - przekazujemy zgłoszenia naszym zaufanym agencjom nieruchomości, które doskonale znają realia lokalnego rynku i pomogą Ci w sprzedaży mieszkania.

Jak długo trwa proces sprzedaży mieszkania do nSkup?

Szybkość działania i proste procedury sprzedażowe wyróżniają nas na tle rynku. Większość transakcji zamykamy w ciągu kilku dni. Zdarza się, że transakcja trwa tydzień lub trochę dłużej. Wynika to ze stopnia skomplikowania sprawy, czyli od stanu prawnego, czy dokumentacji, którą należy skompletować. Wspólnie z klientem umawiamy się na podpisanie umowy w dogodnym dla sprzedającego terminie. Rozumiemy, że możesz potrzebować trochę więcej czasu na przeprowadzkę. Damy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Możemy też umówić się na podpisanie umowy przedwstępnej, a sprzedaż przenieść na późniejszy termin. 

Czy wycena mieszkania przez jest bezpłatna?

Tak, uzyskanie wyceny mieszkania online przez naszą stronę jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy skorzystać z naszego narzędzia do wyceny i podać podstawowe informacje o mieszkaniu, aby otrzymać szacunkową wartość mieszkania oraz szczegółowy raport cenowy do pobrania w formacie PDF.

Czy firma nSkup pobiera prowizję?

Jeśli zdecydujesz się nam sprzedać swoje mieszkanie bezpośrednio, nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych opłat. Oferowana przez nas cena zakupu już uwzględnia wszelkie koszty związane z transakcją, ponoszone przez naszą firmę.

Jeśli natomiast zdecydujesz się skorzystać z usług naszego Agenta podczas sprzedaży mieszkania na wolnym rynku, wówczas wysokość opłaty ustalimy podczas spotkania. 

Czym różnią się ceny ofertowe od cen transakcyjnych?

Cena ofertowa to cena, za jaką dana nieruchomość jest oferowana do sprzedaży przez jej właściciela. Jest to cena podana w ofercie i stanowi podstawę do negocjacji.

Cena transakcyjna to cena, za jaką dane mieszkanie lub inna nieruchomość faktycznie zostanie sprzedana. Może ona różnić się od ceny ofertowej, ponieważ uwzględnia ona różne czynniki, takie jak negocjacje, zdolności sprzedażowe, promocje itp. Na podstawie informacji z NBP wiemy, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych od 8% do nawet 17%

Jak nSkup dba o bezpieczeństwo transakcji i swoich klientów podczas zakupu mieszkania?

Jeżeli od razu zdecydujemy się na podpisanie aktu notarialnego, to musisz wiedzieć, że współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami notarialnymi. Oczywiście możesz wskazać również swojego notariusza, jeżeli będziesz czuł się bardziej komfortowo. Na Twoje życzenie możemy na początek podpisać umowę przedwstępną. Wtedy wpłacimy na Twoje konto zadatek. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w pełni bezpiecznie. Dlatego pieniądze za zakup Twojej nieruchomości deponujemy w kancelarii notarialnej. Środki są zwalniane w dniu podpisania umowy i od razu możesz cieszyć się gotówką. Dla porównania, gdy sprzedajesz mieszkanie na wolnym rynku, to czasami musisz czekać nawet kilka miesięcy na pieniądze. Taka sytuacja ma miejsce, gdy nabywca czeka na kredyt hipoteczny.

Czy można negocjować ofertę kupna złożoną przez nSkup?

Zależy nam, aby przedstawić Ci rzetelną i solidną ofertę kupna Twojego mieszkania. Dlatego jesteśmy zawsze transparentni w kwestii naszych szacunków. Jeśli jednak uważasz, że zapomnieliśmy wziąć pod uwagę jakiś istotny element, który mógłby wpłynąć na naszą ofertę, nie krępuj się poinformować o tym swojego dedykowanego eksperta. Chętnie uaktualnimy naszą ofertę zakupu mieszkania.

Jak długo obowiązuje oferta zakupu?

Każda oferta zakupu mieszkania sformułowana przez Twojego dedykowanego eksperta jest ważna przez 7 dni od momentu jej wystawienia. Na ofercie zakupu znajdziesz datę jej ważności. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz poprosić o aktualizację oferty, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Zobacz więcej
Ukryj