Skup nieruchomości z długiem, zadłużonych mieszkań

Chcesz sprzedać mieszkanie? Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj atrakcyjną cenę już teraz! Działamy lokalnie, znamy Wrocław i wartość Twojej nieruchomości.

Uzyskaj ofertę
Skup nieruchomości z długiem

Zaawansowany algorytm
wyceny nieruchomości

Nasz zespół ekspertów bazuje na zaawansowanym modelu sztucznej inteligencji, aby zapewnić jak najdokładniejszą wycenę Twojej nieruchomości.

Przeprowadzamy analizę setek tysięcy ofert nieruchomości, zbierając informacje dotyczące m.in.: cen ofertowych, lokalizacji, metrażu, standardu, piętra, roku budowy, obecności windy w budynku, aktualnych cen transakcyjnych podobnych nieruchomości w okolicy. Dzięki tym szczegółowym danym jesteśmy w stanie określić wartość Twojej nieruchomości.

Algorytm nskup
4 Proste kroki

Jak wygląda współpraca?

Sprzedaj swoje mieszkanie po konkurencyjnej cenie w ciągu zaledwie 7 dni, bez dodatkowych opłat, prowizji agenta i prac remontowych.

  • 1 Zgłoszenie

   Zgłoszenie sprzedaży

   Aby zgłosić swoje mieszkanie do sprzedaży, wystarczy wypełnić nasz formularz online, w którym znajdziesz kilka pytań dotyczących Twojego lokalu. Po przesłaniu formularza, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły sprzedaży i dostępne możliwości.

  • 2 Wycena

   Wizyta eksperta i propozycja zakupu mieszkania

   W uzgodnionym z Tobą terminie zorganizujemy krótkie spotkanie z ekspertem nSkup.pl, aby przeprowadzić bezpłatną ocenę wartości Twojego mieszkania. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę zakupu.

  • 3 Formalności

   Dokumenty i formalności

   Od momentu akceptacji naszej oferty, będziemy Cię wspierać w przeprowadzeniu transakcji. Przygotujemy umowę rezerwacyjną i wypłacimy zadatek, a także pomożemy w zebraniu wszelkich potrzebnych dokumentów.

  • 4 Finalizacja

   Przelew środków i przekazanie kluczy

   Transakcja sprzedaży zakończona sukcesem! Umowa sprzedaży zostanie zawarta w formie aktu notarialnego przed notariuszem. Po podpisaniu dokumentów przelejemy Ci środki na Twoje konto bankowe, a Ty przekażesz nam klucze do nieruchomości.

  Uzyskaj ofertę

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie do nSkup?

 • Krótki czas sprzedaży

  Czas

  Sprzedaj swoje mieszkanie już w ciągu 7 dni i oszczędź czas. Nie martw się formalnościami - pomożemy Ci je załatwić, albo sami zgromadzimy potrzebne dokumenty.

 • Korzystna cena

  Banknot

  Możesz nam zaufać - wycenimy Twoje mieszkanie rzetelnie i uczciwie. Naszą ofertę opieramy o realne ceny z Twojej okolicy, korzystając z zaawansowanych algorytmów.

 • Szybkość zapłaty

  Dzwonek

  Kupujemy mieszkanie w swoim imieniu i za gotówkę. W związku z tym, po dopełnieniu formalności notarialnych, środki pojawią się natychmiast na Twoim koncie.

 • Lekkość obsługi

  Wygoda

  Nie musisz remontować mieszkania, odświeżać go na potrzeby sprzedaży. Już po pierwszym spotkaniu otrzymujesz ofertę, która gwarantuje Ci jego sprzedaż.

Chcesz szybko sprzedać swoje mieszkanie?
Uzyskaj ofertę!

 • 1

  Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy.

 • 2

  Opowiedz o mieszkaniu, które chcesz sprzedać.

 • 3

  Ciesz się szybką i bezpieczną sprzedażą.

Wyślij zapytanie
Piotr Sułkowski Piotr - nAgent

Zadzwoń do nas, a my przedstawimy darmową wycenę i odkupimy Twoje mieszkanie. Proces sprzedaży możemy zamknąć nawet w 7 dni!

Klienci polecają nas

 • Opinie 145 opinii na Google
 • Opinie 5.0 średnia ocen

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów.

Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci.

Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Odpowiemy na Twoje pytania

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz? Odwiedź nasze Centrum pomocy.

Pytania i odpowiedzi
W jaki sposób mogę zgłosić do sprzedaży moje mieszkanie?

Aby to zrobić, wystarczy przejść na stronę nSkup.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oferujemy dwie formy współpracy: szybką bezpośrednią sprzedaż do nSkup.pl (opcja dostępna tylko dla mieszkań we Wrocławiu) lub sprzedaż na wolnym rynku z pomocą naszego nAgenta . Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli mieszkasz w innym mieście, nie martw się - przekazujemy zgłoszenia naszym zaufanym agencjom nieruchomości, które doskonale znają realia lokalnego rynku i pomogą Ci w sprzedaży mieszkania.

Jak długo trwa proces sprzedaży mieszkania do nSkup?

Szybkość działania i proste procedury sprzedażowe wyróżniają nas na tle rynku. Większość transakcji zamykamy w ciągu kilku dni. Zdarza się, że transakcja trwa tydzień lub trochę dłużej. Wynika to ze stopnia skomplikowania sprawy, czyli od stanu prawnego, czy dokumentacji, którą należy skompletować. Wspólnie z klientem umawiamy się na podpisanie umowy w dogodnym dla sprzedającego terminie. Rozumiemy, że możesz potrzebować trochę więcej czasu na przeprowadzkę. Damy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Możemy też umówić się na podpisanie umowy przedwstępnej, a sprzedaż przenieść na późniejszy termin. 

Czy wycena mieszkania przez jest bezpłatna?

Tak, uzyskanie wyceny mieszkania online przez naszą stronę jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy skorzystać z naszego narzędzia do wyceny i podać podstawowe informacje o mieszkaniu, aby otrzymać szacunkową wartość mieszkania oraz szczegółowy raport cenowy do pobrania w formacie PDF.

Czy firma nSkup pobiera prowizję?

Jeśli zdecydujesz się nam sprzedać swoje mieszkanie bezpośrednio, nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych opłat. Oferowana przez nas cena zakupu już uwzględnia wszelkie koszty związane z transakcją, ponoszone przez naszą firmę.

Jeśli natomiast zdecydujesz się skorzystać z usług naszego Agenta podczas sprzedaży mieszkania na wolnym rynku, wówczas wysokość opłaty ustalimy podczas spotkania. 

Czym różnią się ceny ofertowe od cen transakcyjnych?

Cena ofertowa to cena, za jaką dana nieruchomość jest oferowana do sprzedaży przez jej właściciela. Jest to cena podana w ofercie i stanowi podstawę do negocjacji.

Cena transakcyjna to cena, za jaką dane mieszkanie lub inna nieruchomość faktycznie zostanie sprzedana. Może ona różnić się od ceny ofertowej, ponieważ uwzględnia ona różne czynniki, takie jak negocjacje, zdolności sprzedażowe, promocje itp. Na podstawie informacji z NBP wiemy, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych od 8% do nawet 17%

Jak nSkup dba o bezpieczeństwo transakcji i swoich klientów podczas zakupu mieszkania?

Jeżeli od razu zdecydujemy się na podpisanie aktu notarialnego, to musisz wiedzieć, że współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami notarialnymi. Oczywiście możesz wskazać również swojego notariusza, jeżeli będziesz czuł się bardziej komfortowo. Na Twoje życzenie możemy na początek podpisać umowę przedwstępną. Wtedy wpłacimy na Twoje konto zadatek. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w pełni bezpiecznie. Dlatego pieniądze za zakup Twojej nieruchomości deponujemy w kancelarii notarialnej. Środki są zwalniane w dniu podpisania umowy i od razu możesz cieszyć się gotówką. Dla porównania, gdy sprzedajesz mieszkanie na wolnym rynku, to czasami musisz czekać nawet kilka miesięcy na pieniądze. Taka sytuacja ma miejsce, gdy nabywca czeka na kredyt hipoteczny.

Czy można negocjować ofertę kupna złożoną przez nSkup?

Zależy nam, aby przedstawić Ci rzetelną i solidną ofertę kupna Twojego mieszkania. Dlatego jesteśmy zawsze transparentni w kwestii naszych szacunków. Jeśli jednak uważasz, że zapomnieliśmy wziąć pod uwagę jakiś istotny element, który mógłby wpłynąć na naszą ofertę, nie krępuj się poinformować o tym swojego dedykowanego eksperta. Chętnie uaktualnimy naszą ofertę zakupu mieszkania.

Jak długo obowiązuje oferta zakupu?

Każda oferta zakupu mieszkania sformułowana przez Twojego dedykowanego eksperta jest ważna przez 7 dni od momentu jej wystawienia. Na ofercie zakupu znajdziesz datę jej ważności. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz poprosić o aktualizację oferty, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Zobacz więcej
Ukryj

Skąd się bierze zadłużenie Polaków?

Coraz więcej Polaków zmaga się z problemem nadmiernego zadłużenia. Wiele osób ma też nieruchomość, która jest obciążona długami, ponieważ wystąpiły zaległości w czynszu lub mierzymy się z zajęciem przez komornika. Takie sytuacje nie należą do rzadkości. Trzeba liczyć się z tym, że sprzedaż zadłużonej nieruchomości, może sprawić spore problemy. Zadłużenie mieszkania może zniechęcić potencjalnych kupców. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Skontaktuj się z nSkup.pl. Jesteśmy firmą, która zawodowo zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości.

Jak już wspomnieliśmy, zadłużenie to powszechny problem Polaków. Co więcej, w spiralę zadłużenie wpadają coraz młodsze osoby. Zadłużenie to powszechny problem Polaków. Można zauważyć, że coraz młodsze osoby mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Ludzie zadłużają się z różnych powodów, co sprawia, że znajdują się w trudnej sytuacji. Wymieńmy podstawowe powody:

Hipoteka

Zadłużenie w postaci wpisu hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości, może wystąpić z kilku powodów. Jednym z nich i najczęściej spotykanym jest ustanowienie hipoteki przez bank. Jeżeli bank przyzna Ci kredyt hipoteczny, to tym samym zobowiąże Cię do ustanowienie zabezpieczenia na Twojej nieruchomości. W księdze wieczystej pojawi się zapis o hipotece.

Zaległości czynszowe

Jednym z częstych powodów rosnącego zadłużenie są zaległości w spłacie czynszu, prądu, gazu lub wody. Zdarza się, że różnych powodów wpadamy w kłopoty finansowe i mamy problem z terminowym regulowaniem rachunków. Czasami taka sytuacja trwa wiele miesięcy, a dług wciąż rośnie. Do przeterminowanego zadłużenia należy doliczyć również odsetki.

Zajęcie komornicze

Niestety zdarza się i tak, że wierzyciele z wyrokiem sądowym pójdą prosto do komornika. Zajęcie komornicze wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami i formalnościami. Komornik, który dysponuje wyrokiem z klauzulą wykonalności, ma obowiązek wystawić Twoje mieszkanie na licytację. Egzekucja komornicza to bardzo drastyczne i kosztowne rozwiązanie, które jest ostatecznością. Warto wtedy skorzystać z rozwiązania, jakim jest sprzedaż nieruchomości z pomocą biura skupu nieruchomości nSkup.pl. Będziemy w stanie zaoferować Ci wyższą kwotę, niż tę, która zostanie uzyskana podczas licytacji komornika.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Chcesz wystawić mieszkanie z długiem na wolnym rynku? Niestety możesz mieć problem ze znalezieniem kupca. Wynika to z tego, że taki dług przechodzi na nabywcę mieszkania lub domu. Jak zatem sprzedaż lokal, który jest zadłużony. To pytanie zadaje sobie wielu naszych klientów. Przede wszystkim musisz być świadomy tego, że zadłużonej nieruchomości nie kupi prywatna osoba, która szuka mieszkania dla siebie lub swojej rodziny. Nie ma zresztą takiej potrzeby, ponieważ na rynku znajduje się wiele atrakcyjnych lokali bez obciążeń.

Takie mieszkania na pewno kupi firma, która zawodowo zajmuje się skupem nieruchomości. Nasi specjaliści ds. skupu nieruchomości nie obawiają się takich mieszkań. Nasze biuro www.nSkup.pl to profesjonalna i wyspecjalizowana firma, która zatrudnia najlepszych fachowców. Zakładamy, że nawet zakup mieszkania z długiem, przyniesie nam w najbliższej przyszłości zysk. Jest też druga strona medalu, ponieważ kupując zadłużone mieszkania, bierzemy na siebie ryzyko związane z zobowiązaniami figurującymi w księdze wieczystej. Natomiast sprzedawca otrzymuje atrakcyjną i godziwą cenę, której nie byłby w stanie pozyskać, wystawiając mieszkanie do sprzedaży na rynku. Środki pieniężne pozyskane w ten sposób mogą pomóc w uporządkowaniu trudnej sytuacji finansowej.

Skup zadłużonych nieruchomości - na czym polega taka usługa?

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że sprzedaż zadłużonej nieruchomości może być trudna. Prywatny klient raczej będzie unikał takich nieruchomości. My oferujemy prostsze i mniej stresujące rozwiązanie. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości oficjalnymi kanałami może sprawiać trudności. Warto zastanowić się nad prostszym i szybszym rozwiązaniem.

Od wielu lat zajmujemy się skupem nieruchomości i mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Skupujemy również lokale, które są zadłużone. Jest to korzystna opcja dla tych osób, które chcą się uwolnić od długu i nie chcą miesiącami czekać na mieszkanie.

Nasza usługa skupia się na szybkim skupie mieszkań. Większość formalności związanych z procesem sprzedaży bierzemy na siebie. Staramy się, żeby zaangażowanie klienta było minimalne. Jeżeli zaakceptujesz ofertę i szybko zgromadzimy dokumenty, to transakcja zajmie nam kilka dni. Jest to ekspresowe tempo. Oszczędzasz swój czas i masz szansę wyjść z kłopotów finansowych.

Zapewne wiesz, ile czasu zajęłoby Ci przygotowanie oferty i szukanie kupca, który zgodzi się kupić mieszkanie z długiem. Po drodze czeka Cię wiele spotkań, rozmów i prezentacji, które nie muszą zakończyć się sukcesem. Cały proces mógłby trwać kilka miesięcy, a nawet dłużej, zanim doszłoby do podpisania umowy. Jednak wielu klientów unika mieszkań zadłużonych i szukają nieruchomości bez obciążeń.

Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości w ramach naszej usługi?

Sprzedaż zadłużonego mieszkania jest to pewien proces, który wymaga profesjonalnego podejścia i załatwieniu wielu formalności. Nasza firma nSkup.pl pomoże Ci w załatwieniu wszystkich problemów związanych z zadłużoną nieruchomością. Jesteś zainteresowany współpracą z nSkup.pl? Sprawdź, co proponujemy. Nasi klienci mogą przede wszystkim liczyć na szybką i bezpłatną wycenę nieruchomości przez Internet. Dzięki temu dowiesz się, ile jest warte Twoje mieszkanie. Pod uwagę weźmiemy od razu zadłużenie lokalu.

Co zyskujesz dzięki sprzedaży nieruchomości z nSku.pl? Przede wszystkim unikniesz kosztownej egzekucji komorniczej i publicznej licytacji mieszkania. Może warto opowiedzieć trochę, jak może wyglądać licytacja komornicza? W czasie pierwszej licytacji mieszkanie może zostać sprzedane już za 3/4 wyceny, którą przygotował rzeczoznawca. Jeżeli mieszkanie nie sprzeda się podczas pierwszej licytacji, to wtedy komornik ogłosi kolejną licytację, podczas której można kupić mieszkanie nawet za 2/3 wyceny. Kiedy licytacja zakończy się sukcesem, to wtedy byłego właściciela czeka eksmisja. Cały proces jest nieprzyjemny i bardzo stresujący. Dlatego o wiele lepiej sprzedać szybko mieszkanie za wyższą cenę i ustalić dogodny dla dwóch stron termin wyprowadzki.

Warto wiedzieć, że proces sprzedaży zadłużonego mieszkania z nSkup.pl jest bardzo szybki. Wszystko odbywa się w ekspresowym tempie. Jest to możliwe, ponieważ mamy kapitał własny i możemy zapłacić za mieszkanie i odciążyć hipotekę praktycznie od ręki. Mamy też dużą wiedzę i odpowiednie narzędzia i jesteśmy w stanie przygotować rzetelną wycenę nieruchomości już w jeden dzień. Z Twojej strony oczekujemy wysłania do naszego biura formularza kontaktowego. Podaj nam najważniejsze informacje o nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę kupna. Dzięki tam masz możliwość uwolnić się od długów i uporządkować swoją sytuację finansową.

Jak zatem wygląda proces sprzedaży z nSkup.pl?

 • W pierwszym kroku skontaktuj się z nami, wysyłając formularz zgłoszeniowy z najważniejszymi informacjami o mieszkaniu. Ważne również będą zdjęcia Twojego mieszkania i każdego pomieszczenia oddzielnie.
 • Przygotujemy wycenę Twojego mieszkania. Otrzymasz ją w jeden dzień z ofertą kupna.
 • Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiadać, skontaktuje się z Tobą nasz specjalista ds. skupu nieruchomości w celu dogadania szczegółów. Jeżeli to będzie konieczne, umówicie się w mieszkaniu na prezentację.
 • Pomożemy Ci również w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Są to m.in. akt własności, księga wieczysta oraz dokument z informacją o wysokości zadłużenia.
 • W ostatnim kroku spotykamy się w kancelarii notarialnej na podpisanie umowy kupna – sprzedaży. Pieniądze otrzymasz od nas w dniu podpisania umowy.

Jak zatem wygląda proces sprzedaży z nSkup.pl?

Mamy coraz więcej klientów i cieszymy się ich zaufaniem. Oferujemy szybką sprzedaż i profesjonalną obsługę. Nasi klienci są przede wszystkim zadowoleni z oferty cenowej, którą im proponujemy. Jesteśmy konkurencyjni i zawsze oferujemy klientom korzystną i uczciwą ofertę kupna. Nasza oferta często pokrywa cały dług i pozostałe zaległości. Kiedy już dojdzie do sprzedaży zadłużonego mieszkania, to spłacamy również zobowiązania względem wspólnoty mieszkaniowej, gminy i innych podmiotów.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie sprzedaży i pomagamy zgromadzić dokumenty, które będą potrzebne do sporządzenia aktu notarialnego. Nie zostawimy Cię z Twoimi problemami i jeśli się pojawią, to wspólnie będziemy dążyć do ich rozwiązania.

Nasza firma mieści się we Wrocławiu. Jest to główny teren naszej działalności, ale skupujemy mieszkania również w innych miastach. Wiemy już, że sprzedaż zadłużonej nieruchomości jest czasami jedynym i bardzo skutecznym sposobem na wyjście z długów. Skupujemy mieszkania, ale również domy, działki, lokale usługowe. Nie ma znaczenia dla nas, co jest źródłem i powodem zadłużenie. Może to być bank, komornik czy US.

Dzięki współpracy z nSkup.pl możesz uzyskać lepszą cenę za swoje mieszkanie, niż miałoby to miejsce w przypadku licytacji komorniczej. Unikasz w ten sposób całej przykrej procedury i kosztów. Na szczęście są lepsze sposoby na oddłużenie. Interesują nas także mieszkania z kredytem hipotecznym, z pożyczkami prywatnymi oraz po prywatnych inwestorach, a także mieszkania przewłaszczone na zabezpieczenie.

Ważna informacja jest taka, że mieszkanie z hipoteką bankową możemy kupić zaraz po otrzymaniu zaświadczenia z banku o aktualnym saldzie zadłużenia. Po podpisaniu umowy spłacamy najpierw kredyt, a resztę kwoty przelewamy na konto sprzedającego. Masz zaległości czynszowe, nie płaciłeś za media? Skontaktuj się z nami, ponieważ skupujemy również takie lokale.

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Naszym klientom udzielmy bezpłatnych konsultacji prawnych i oferujemy pomoc w pozyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Na co dzień współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawniczymi. Dzięki temu przeprowadzamy również skomplikowane transakcje. Przykładowo skupujemy nieruchomości lub udziały w nieruchomościach od małżonków, bez przeprowadzonego podziału majątku.

Działamy na rynku od wielu lat. Zatrudniamy specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Mamy dużą wiedzę o polskim i lokalnym rynku nieruchomości. Mamy kapitał własny i nie szukamy finansowania naszych inwestycji w bankach. Nasze wspólne uzgodnienia są dla nas wiążące i nie ma znaczenia, czy rozmawialiśmy przez telefon, czy osobiście. Jeżeli dojdziemy do porozumienia w kwestii ceny sprzedaży, to cały proces trwa kilka dni. Dlaczego warto współpracować z nSkup.pl? Nasz proces skupu mieszkań jest szybki i bezproblemowy. Czasami wystarczy jedna krótka rozmowa, żeby dojść do porozumienia. Umowę kupna-sprzedaży podpisujemy w kilka dni po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Przelew robimy zaraz po podpisaniu umowy. Środki znajda się na Twoim koncie w kilka minut. W naszych działaniach kierujemy się etyką zawodową. Działamy uczciwie i z poszanowaniem przepisów prawa. Mamy nieposzlakowaną opinię. Dbamy o naszych klientów i zapewniamy im merytoryczne wsparcie. Jeżeli jest to konieczne, to nasi specjaliści udadzą się z Tobą do US, urzędów i do sądu. Możesz też skorzystać z bezpłatnej porady prawnej zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej.

Jaką ofertę cenową mogę otrzymać za sprzedaż nieruchomości?

Jeżeli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać zadłużone mieszkanie, to musisz liczyć się z tym, że nasza oferta kupna będzie trochę niższa od ceny rynkowej. Z czego to wynika? Przede wszystkim kupujemy mieszkanie, które trzeba jak najszybciej oddłużyć. Wartość długu może wpłynąć na naszą ofertę. Część kwoty idzie bowiem najpierw na spłatę zadłużenia. Na naszą ofertę wpływ ma również lokalizacja nieruchomości, standard wykończenia, stan techniczny, metraż, ceny rynkowe. Za nieruchomość płacimy około 90% jej wartości, ale wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

Czy mogę dostać odmowę zakupu mojej nieruchomości?

Rzadko zdarza się, że musieliśmy zrezygnować z transakcji. Co może być powodem odmowy z naszej strony? Przede wszystkim brak dokumentów lub wysokość zadłużenie, które przekracza wartość nieruchomości. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Jeżeli jednak nie ma poważnych przeciwskazań, to kupimy Twoją nieruchomość. Na tym polega nasza działalność. Skupujemy mieszkania szybko i bez zbędnych formalności. Mieszkanie może być zadłużone lub wymagać generalnego remontu.

Czy nSkup.pl skupuje każdy rodzaj zadłużonej nieruchomości?