Skup nieruchomości

Skup nieruchomości
we Wrocławiu

Sprzedaj nam swoje mieszkanie. Bezpiecznie, łatwo i bez angażowania się w formalności. Otrzymaj szybką ofertę gotówkową.

W jakim mieście chcesz sprzedać mieszkanie?

Uwaga

Usługa sprzedaży bezpośredniej aktualnie dostępna jest tylko we Wrocławiu

Zgłaszam mieszkanie

Zaawansowany algorytm
wyceny nieruchomości

Nasz zespół ekspertów bazuje na zaawansowanym modelu sztucznej inteligencji, aby zapewnić jak najdokładniejszą wycenę Twojej nieruchomości.

Przeprowadzamy analizę setek tysięcy ofert nieruchomości, zbierając informacje dotyczące m.in.: cen ofertowych, lokalizacji, metrażu, standardu, piętra, roku budowy, obecności windy w budynku, aktualnych cen transakcyjnych podobnych nieruchomości w okolicy. Dzięki tym szczegółowym danym jesteśmy w stanie określić wartość Twojej nieruchomości.

Algorytm nskup
4 Proste kroki

Jak wygląda współpraca?

Sprzedaj swoje mieszkanie po konkurencyjnej cenie w ciągu zaledwie 7 dni, bez dodatkowych opłat, prowizji agenta i prac remontowych.

  • 1 Zgłoszenie

   Zgłoszenie sprzedaży

   Aby zgłosić swoje mieszkanie do sprzedaży, wystarczy wypełnić nasz formularz online, w którym znajdziesz kilka pytań dotyczących Twojego lokalu. Po przesłaniu formularza, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby omówić szczegóły sprzedaży i dostępne możliwości.

  • 2 Wycena

   Wizyta eksperta i propozycja zakupu mieszkania

   W uzgodnionym z Tobą terminie zorganizujemy krótkie spotkanie z ekspertem nSkup.pl, aby przeprowadzić bezpłatną ocenę wartości Twojego mieszkania. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę zakupu.

  • 3 Formalności

   Dokumenty i formalności

   Od momentu akceptacji naszej oferty, będziemy Cię wspierać w przeprowadzeniu transakcji. Przygotujemy umowę rezerwacyjną i wypłacimy zadatek, a także pomożemy w zebraniu wszelkich potrzebnych dokumentów.

  • 4 Finalizacja

   Przelew środków i przekazanie kluczy

   Transakcja sprzedaży zakończona sukcesem! Umowa sprzedaży zostanie zawarta w formie aktu notarialnego przed notariuszem. Po podpisaniu dokumentów przelejemy Ci środki na Twoje konto bankowe, a Ty przekażesz nam klucze do nieruchomości.

  Uzyskaj ofertę

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie do nSkup?

 • Krótki czas sprzedaży

  Czas

  Sprzedaj swoje mieszkanie już w ciągu 7 dni i oszczędź czas. Nie martw się formalnościami - pomożemy Ci je załatwić, albo sami zgromadzimy potrzebne dokumenty.

 • Korzystna cena

  Banknot

  Możesz nam zaufać - wycenimy Twoje mieszkanie rzetelnie i uczciwie. Naszą ofertę opieramy o realne ceny z Twojej okolicy, korzystając z zaawansowanych algorytmów.

 • Szybkość zapłaty

  Dzwonek

  Kupujemy mieszkanie w swoim imieniu i za gotówkę. W związku z tym, po dopełnieniu formalności notarialnych, środki pojawią się natychmiast na Twoim koncie.

 • Lekkość obsługi

  Wygoda

  Nie musisz remontować mieszkania, odświeżać go na potrzeby sprzedaży. Już po pierwszym spotkaniu otrzymujesz ofertę, która gwarantuje Ci jego sprzedaż.

Chcesz szybko sprzedać swoje mieszkanie?
Uzyskaj ofertę!

 • 1

  Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy.

 • 2

  Opowiedz o mieszkaniu, które chcesz sprzedać.

 • 3

  Ciesz się szybką i bezpieczną sprzedażą.

Wyślij zapytanie
Piotr Sułkowski Piotr - nAgent

Zadzwoń do nas, a my przedstawimy darmową wycenę i odkupimy Twoje mieszkanie. Proces sprzedaży możemy zamknąć nawet w 7 dni!

Klienci polecają nas

 • Opinie 115 opinii na Google
 • Opinie 5.0 średnia ocen

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów.

Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci.

Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Odpowiemy na Twoje pytania

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz? Odwiedź nasze Centrum pomocy.

Pytania i odpowiedzi
W jaki sposób mogę zgłosić do sprzedaży moje mieszkanie?

Aby to zrobić, wystarczy przejść na stronę nSkup.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oferujemy dwie formy współpracy: szybką bezpośrednią sprzedaż do nSkup.pl (opcja dostępna tylko dla mieszkań we Wrocławiu) lub sprzedaż na wolnym rynku z pomocą naszego nAgenta . Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli mieszkasz w innym mieście, nie martw się - przekazujemy zgłoszenia naszym zaufanym agencjom nieruchomości, które doskonale znają realia lokalnego rynku i pomogą Ci w sprzedaży mieszkania.

Jak długo trwa proces sprzedaży mieszkania do nSkup?

Szybkość działania i proste procedury sprzedażowe wyróżniają nas na tle rynku. Większość transakcji zamykamy w ciągu kilku dni. Zdarza się, że transakcja trwa tydzień lub trochę dłużej. Wynika to ze stopnia skomplikowania sprawy, czyli od stanu prawnego, czy dokumentacji, którą należy skompletować. Wspólnie z klientem umawiamy się na podpisanie umowy w dogodnym dla sprzedającego terminie. Rozumiemy, że możesz potrzebować trochę więcej czasu na przeprowadzkę. Damy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Możemy też umówić się na podpisanie umowy przedwstępnej, a sprzedaż przenieść na późniejszy termin. 

Czy wycena mieszkania przez jest bezpłatna?

Tak, uzyskanie wyceny mieszkania online przez naszą stronę jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy skorzystać z naszego narzędzia do wyceny i podać podstawowe informacje o mieszkaniu, aby otrzymać szacunkową wartość mieszkania oraz szczegółowy raport cenowy do pobrania w formacie PDF.

Czy firma nSkup pobiera prowizję?

Jeśli zdecydujesz się nam sprzedać swoje mieszkanie bezpośrednio, nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych opłat. Oferowana przez nas cena zakupu już uwzględnia wszelkie koszty związane z transakcją, ponoszone przez naszą firmę.

Jeśli natomiast zdecydujesz się skorzystać z usług naszego Agenta podczas sprzedaży mieszkania na wolnym rynku, wówczas wysokość opłaty ustalimy podczas spotkania. 

Czym różnią się ceny ofertowe od cen transakcyjnych?

Cena ofertowa to cena, za jaką dana nieruchomość jest oferowana do sprzedaży przez jej właściciela. Jest to cena podana w ofercie i stanowi podstawę do negocjacji.

Cena transakcyjna to cena, za jaką dane mieszkanie lub inna nieruchomość faktycznie zostanie sprzedana. Może ona różnić się od ceny ofertowej, ponieważ uwzględnia ona różne czynniki, takie jak negocjacje, zdolności sprzedażowe, promocje itp. Na podstawie informacji z NBP wiemy, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych od 8% do nawet 17%

Jak nSkup dba o bezpieczeństwo transakcji i swoich klientów podczas zakupu mieszkania?

Jeżeli od razu zdecydujemy się na podpisanie aktu notarialnego, to musisz wiedzieć, że współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami notarialnymi. Oczywiście możesz wskazać również swojego notariusza, jeżeli będziesz czuł się bardziej komfortowo. Na Twoje życzenie możemy na początek podpisać umowę przedwstępną. Wtedy wpłacimy na Twoje konto zadatek. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w pełni bezpiecznie. Dlatego pieniądze za zakup Twojej nieruchomości deponujemy w kancelarii notarialnej. Środki są zwalniane w dniu podpisania umowy i od razu możesz cieszyć się gotówką. Dla porównania, gdy sprzedajesz mieszkanie na wolnym rynku, to czasami musisz czekać nawet kilka miesięcy na pieniądze. Taka sytuacja ma miejsce, gdy nabywca czeka na kredyt hipoteczny.

Czy można negocjować ofertę kupna złożoną przez nSkup?

Zależy nam, aby przedstawić Ci rzetelną i solidną ofertę kupna Twojego mieszkania. Dlatego jesteśmy zawsze transparentni w kwestii naszych szacunków. Jeśli jednak uważasz, że zapomnieliśmy wziąć pod uwagę jakiś istotny element, który mógłby wpłynąć na naszą ofertę, nie krępuj się poinformować o tym swojego dedykowanego eksperta. Chętnie uaktualnimy naszą ofertę zakupu mieszkania.

Jak długo obowiązuje oferta zakupu?

Każda oferta zakupu mieszkania sformułowana przez Twojego dedykowanego eksperta jest ważna przez 7 dni od momentu jej wystawienia. Na ofercie zakupu znajdziesz datę jej ważności. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz poprosić o aktualizację oferty, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Zobacz więcej
Ukryj

Skup nieruchomości Wrocław - jak sprzedać mieszkanie z nSkup.pl?

Jesteśmy firmą, która zajmuje się skupem nieruchomości we Wrocławiu. Nasze biuro znajduje się w stolicy Dolnego Śląska. Tutaj zaczynaliśmy swoją działalność i nawiązaliśmy współpracę z wieloma klientami z Wrocławia. Mamy duże doświadczenie i wiele transakcji za sobą. Skup nieruchomości Wrocław jest obecnie usługą, która się rozwija i dopiero zaczyna funkcjonować w świadomości wrocławian. Skup mieszkań Wrocław jest bardzo ciekawą alternatywą dla pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Dlaczego wybraliśmy Wrocław?

Wrocław to stolica Dolnego Śląska i jedno z największych miast w Polsce. Wrocław słynie z rozwiniętego rynku mieszkaniowego. Zarówno rynek wtórny, jak i pierwotny są w rozkwicie. Osoby, które chcą kupić mieszkanie lub dom mają duży wybór. Ceny zależy od lokalizacji i standardu, jednak z reguły najdroższe nieruchomości znajdziemy w granicach Śródmieścia i Starego Miasta.

We Wrocławiu istnieje przestrzeń dla nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Każdy może wybrać coś dla siebie.

 • Na rynku wtórnym we Wrocławiu możesz kupić lub wynająć małe kawalerki, jak i przestronne mieszkania powyżej 70 mkw.
 • Również domy cieszą się dużym zainteresowaniem
 • Obecnie dużo nieruchomości na sprzedaż znajduje się na Śródmieściu, Starym Mieście, Psim Polu, a najmniej w dzielnicy Fabryczna.
 • Rynek pierwotny we Wrocławiu rozkwita od wielu lat. Miasto ma duży potencjał i cieszy się zainteresowaniem inwestorów. Wciąż powstają nowe mieszkania, budynki i osiedla. Można zamieszkać w nowoczesnym lofcie lub penthouse, kameralnym osiedlu z niską zabudową lub dużym osiedlu z całą infrastrukturą. Deweloperzy stawiają na mieszkania o podwyższonym standardzie, a także lokale luksusowe. Najdroższe mieszkania kosztują powyżej 10 tys. zł za mkw.

Wrocław to tętniące życiem miasto z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Jest to miasto dobre do życia, gdzie znajdziesz dobrą pracę i ciekawą ofertę edukacyjną. Wrocław to miasto, gdzie dba się o tereny zielone. Tereny nad Odrą i liczne parki sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi. Miasto jest też chętnie odwiedzane przez turystów. Koncerty, przedstawienia, urocze kawiarenki i puby, gdzie możesz spędzić czas z przyjaciółmi – to wszystko przyciąga turystów oraz osoby, które chcą pozostać w tym pięknym mieście na dłużej. Wrocław to laureat wielu prestiżowych nagród:

 • Wrocław już kilka razy zdobył wyróżnienie w plebiscycie „Najlepsze miasta do życia”,
 • Należy do miast najbardziej inteligentnych,
 • W lutym 2021 Wrocław zdobył pierwsze miejsce w raporcie „Globalne Miasta Przyszłości 2021/2022”.

Skup nieruchomości Wrocław – co robimy i jak działamy?

Podstawą naszej działalności jest skup mieszkań i innych nieruchomości. Naszymi klientami są osoby, które chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swój lokal mieszkaniowy lub lokal komercyjny. Co przemawia za współpracą z naszą firmą? Przede wszystkim:

 • Duże doświadczenie i wiele udanych transakcji.
 • Zespół profesjonalnych agentów, którzy mogą pochwalić się dużą wiedzą na temat lokalnego i polskiego rynku nieruchomości.
 • Rekomendacje i dobre opinie wielu zadowolonych klientów.

Chociaż nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, to zgłaszają się do nas klienci z innych dużych miast Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań czy Gdańsk. Możemy pochwalić się również transakcjami w mniejszych miejscowościach. Są to miast leżące w granicach Dolnego Śląska oraz innych województw. Najważniejsze jednak jest to, że usługa oferowana przez nSkup.pl cieszy się coraz większym uznaniem. Codziennie spływa do nas wiele formularzy od klientów zainteresowanych sprzedażą swojego mieszkania. Chcesz wiedzieć, jak działamy i jak szybko możesz sprzedać swoje mieszkanie? Zadzwoń do nas już dziś. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzą przez całą procedurę. Skupujemy mieszkania i domy we Wrocławiu za gotówkę. Cały proces zamyka się w kilku dniach.

Skup nieruchomości Wrocław – co to jest za usługa?

Nasza działalność polega na bezpośrednim skupie mieszkań. Choć nasi klienci mylą nas na początku z typowym biurem nieruchomości, to nasz działalność jest zupełnie inna. Nie zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań i nie szukamy nabywców na Twoje mieszkanie. Czym się zatem zajmujemy?

 • nSkup.pl to bezpośredni kupujący. To my kupujemy od Ciebie nieruchomość, którą zgłosisz do nas.
 • Za mieszkanie płacimy od ręki zaraz po podpisaniu aktu notarialnego.
 • Nie pobieramy prowizji od naszych klientów. Jak widzisz, jest sporo różnić między nami a typowym biurem nieruchomości.

Szybki skup nieruchomości za gotówkę - czy to dobra alternatywa?

Klient, który chce sprzedać mieszkanie, kieruje zazwyczaj swoje pierwsze kroki do standardowego biura nieruchomości. Nie robi tego bez powodu. Trudno jest sprzedać mieszkanie na własną rękę i poświęcić czas na promowanie oferty i prezentowanie mieszkania potencjalnym kupcom. Kiedy podpiszemy umowę z biurem nieruchomości, to odczuwamy ulgę, ponieważ sprzedażą mieszkania zajmą się profesjonalni agenci. Jest to duża oszczędność czasu i komfort. Warto jednak wspomnieć o wadach współpracy ze standardowym biurem nieruchomości. Przede wszystkim:

 • Sprzedaż mieszkania przez pośrednika może trwać wiele miesięcy. Pośrednicy mają dużo lokali do sprzedaży i do wynajmu. Wielu z nich zajmuje się rynkiem pierwotnym. Sprzedaż mieszkań od dewelopera jest zawsze priorytetem.
 • Musisz się liczyć z wynagrodzeniem dla agenta, które wynosi średnio 2%-5% wartości transakcji.

Warto wziąć pod uwagę obecną sytuację gospodarczą. Zdolność kredytowa Polaków drastycznie spadła. Wynika to z nowego modelu oceny zdolności kredytowej i wysokich stóp procentowych. Polacy kupują mniej mieszkań, bo nie mają na taki zakup środków. Dla sprzedających oznacza to problemy ze zbyciem nieruchomości. Jaka jest zatem najlepsza opcja dla sprzedających? Co zrobić, żeby szybko sprzedać mieszkanie? Klientom, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swoje mieszkanie, proponujemy współpracę z nSkup.pl. Jesteśmy biurem skupu nieruchomości, a naszym klientom proponujemy:

 • Szybki skup nieruchomości za gotówkę. Jest to korzystne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą czekać na kupca i ugrzęznąć w formalnościach. Nasze biuro nSkup.pl gwarantuje, że swoje mieszkanie sprzedasz szybko. Cała procedura jest bardzo prosta. Dodatkowo gotówkę otrzymujesz w dniu podpisania umowy. Nie musisz czekać na kupca ani na pieniądze.
 • Nie pobieramy prowizji ani żadnych opłat za nasze usługi. Jest to duża oszczędność i korzystna opcja dla osób zadłużonych lub osób, które potrzebują pieniędzy na inną inwestycję.
 • Darmowa i szybka wycena to nasza przewaga konkurencyjna. Wycenę otrzymasz maksymalnie w ciągu jednego dnia. Wycena jest przygotowywana przez naszych ekspertów, którzy kierują się swoją najlepszą wiedzą, realiami rynku nieruchomości i cenami transakcyjnymi. Ważna jest również analiza porównawcza. Bierzemy pod uwagę ceny mieszkań, które znajdują się w tej samej lokalizacji i mają podobny standard wykończenia itd.

Nasza działalność skupia się na Wrocławiu. Tutaj mamy swoją siedzibę i znamy lokalny rynek od podszewki. Jednak skupujemy nieruchomości również w innych miastach. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nSkup.pl, to nie wahaj się i już dziś wyślij do nas formularz zgłoszeniowy. 

Skup nieruchomości Wrocław - zalety

Główną zaletą współpracy z nSkup.pl jest szybka i bezproblemowa sprzedaż. Nasza procedura skupu nieruchomości jest prosta, szybka i zakłada minimalne zaangażowanie ze strony klienta. Przez lata działalności wypracowaliśmy model działania, który pozwala zamknąć całą transakcję w kilku prostych krokach. Jakie korzyści odnosi nasz klient? Podpowiadamy:

 • Nie ma konieczności szukania kupca. Zazwyczaj musisz czekać na nabywcę wiele tygodni lub miesięcy.
 • Nie musisz remontować mieszkania. 
 • Nie ponosisz kosztów związanych z promocją mieszkania. 
 • Pomagamy w skompletowaniu dokumentów.
 • Nie czekasz na pieniądze. Gotówkę otrzymasz w dniu podpisania umowy.

Od Ciebie wymagamy niewiele. Wystarczy, że:

Kiedy otrzymamy od Ciebie wypełniony formularz zgłoszeniowy, to w ciągu jednego dnia:

 • Otrzymasz bezpłatną i profesjonalną wycenę.
 • Po wizycie eksperta w mieszkaniu otrzymasz ofertę odkupu. 

nSkup.pl - co proponujemy? Podsumowanie:

 • Szybki i prosty proces skupu mieszkań za gotówkę.
 • Skup mieszkań i innych nieruchomości z problemami. Może to być nieruchomość zadłużona, bez księgi wieczystej, bez ustalonego stanu prawnego.
 • Skup domów i działek budowlanych.
 • Skup udziałów w nieruchomościach.
 • Skup lokali komercyjnych.

Gwarantujemy:

 • Atrakcyjne ceny skupu nieruchomości. 
 • Bezpłatną i profesjonalną wycenę.
 • Prosty, krótki i zrozumiały proces sprzedaży.
 • Gotówkę do ręki lub szybki przelew w dniu podpisania umowy.

Interes klienta oraz etyka zawodowa są dla nas bardzo ważne. Dlatego zawsze oferujemy naszym klientom atrakcyjne i uczciwe ceny. Nasi klienci nie muszą również płacić nam prowizji. Koszt aktu notarialnego również bierzemy na siebie. Dzięki temu, że mamy odpowiedni wkład własny, to mamy możliwość skupu nieruchomości za gotówkę.

Skup nieruchomości Wrocław – jakie wsparcie oferuje nSkup.pl

Nie ma co ukrywać, że sprzedaż mieszkania na własną rękę jest trudna i stresująca. Trzeba mieć wiedzę na temat rynku nieruchomości. Można też trafić na nieuczciwe osoby albo kupców, którzy nagle wycofają się z transakcji. Sprzedaż mieszkania może wyglądać zupełnie inaczej i być całkiem przyjemnym i spokojnym procesem. Sprawdź, czego możesz oczekiwać, współpracując z ekspertami z nSkup.pl:

 • Wsparcie na każdym etapie sprzedaży, od momentu zgłoszenia aż do podpisania umowy.
 • Porady prawnej, jeżeli nieruchomość jest problematyczna.
 • Naszych klientów traktujemy poważnie. Jesteśmy otwarci na rozmowy i negocjacje.
 • Pomoc w skompletowaniu potrzebnych dokumentów.
 • Do naszych klientów zawsze podchodzimy z pełną empatią.

Rozumiemy, że każdy z nas może być na różnym etapie życia i borykać się z różnymi problemami. Dlatego możesz liczyć na naszą pomoc. Dodatkowe zawsze dajemy czas na przeprowadzkę i opróżnienie mieszkania.

Szybko sprzedaż mieszkania Wrocław - skontaktuj się z n.Skup.pl

Nasze transakcje opierają się na szybkich i sprawdzonych procedurach. Dzięki temu możliwa jest szybka i bezproblemowa sprzedaż. W pierwszym kroku wyślij do nas formularz zgłoszeniowy z najważniejszymi informacjami. W ciągu jednego dnia otrzymasz bezpłatną wycenę wraz z ofertą kupna. Jednak nie zawsze uda sprzedać się mieszkanie w kilka dni. Trochę dłużej trwa bowiem sprzedaż mieszkania z problemami, do których zaliczymy zadłużenie, hipotekę, czy niejasny stan prawny. Potrzebujemy wtedy więcej czasu na analizę i przygotowanie oferty. Dopiero gdy zaakceptujesz naszą ofertę, to umawiamy się na sfinalizowanie transakcji. Współpracujemy z renomowaną kancelarią notarialną, ale nasi klienci mają możliwość wskazania notariusza.

Skup nieruchomości Wrocław – co to znaczy, że skupujemy mieszkania za gotówkę?

Nasza firma skupuje mieszkania za gotówkę. Oczywiście jest to termin umowny, ponieważ w praktyce częściej wykonujemy przelewy. Ważne jednak jest to, że pieniądze otrzymasz w dniu podpisania umowy. Jest to możliwe, ponieważ mamy stabilną sytuację finansową i dysponujemy odpowiednim kapitałem własnym. Daje nam to dużą przewagę nad innymi firmami. Nasi klienci czują się z tym bardzo komfortowo. Nie muszą czekać tygodniami na przelew od klienta, który czeka na kredyt hipoteczny. Pieniądze otrzymasz od ręki.

Sprzedaż mieszkania z nSkup.pl – proste i jasne procedury

Nasza procedura skupu nieruchomości składa się z kilku prostych kroków i jest przyjazna dla naszych klientów. Nasza metoda działania zakłada minimalne zaangażowanie z Twojej strony. Przejdźmy do opisu procesu:

 • W pierwszym kroku klient nawiązuje z nami kontakt z pomocą formularza zgłoszeniowego. Podajesz w nim swoje dane do kontaktu oraz najważniejsze informacje o nieruchomości.
 • Po przesłaniu oferty nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania, aby obejrzeć nieruchomość.
 • Po wizycie w ciągu dwóch dni przygotowujemy profesjonalną wycenę oraz atrakcyjną ofertę kupna Twojego mieszkania.
 • Jeżeli zaakceptujesz ofertę, to przystępujemy do kompletowania dokumentów. Możesz liczyć na naszą pomoc.
 • Wspólnie ustalamy datę oraz miejsce podpisania aktu notarialnego. Możesz wskazać swoją kancelarię prawną. Warto jednak wiedzieć, że my również współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami notarialnymi. Koszt aktu notarialnego bierzemy na siebie.
 • Przelew na wskazane przez Ciebie konto lub gotówkę otrzymasz w dniu podpisaniu umowy. Jeżeli mieszkanie sprzedałeś z hipoteką lub długiem, to gotówka trafia w pierwszej kolejności na konto wierzycieli.

Skup mieszkań za gotówkę we Wrocławiu – pewność i bezpieczeństwo transakcji

W tytule tego rozdziału umieściliśmy dwa słowa, które są sensem i podstawą naszej działalności. Po pierwsze masz pewność, że kupimy Twoją nieruchomość i nie wycofamy się z transakcji, a po drugie gwarantujemy bezpieczeństwo procesu. Jednak rozumiemy, że w związku z rodzajem naszej działalności mogą pojawić się pytania i wątpliwości. Staramy się w związku z tym, żeby cały proces sprzedaży był dla Ciebie jasny i przejrzysty. Od samego początku możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z Twoją nieruchomością. Działamy zgodnie z przepisami prawa, a interes i bezpieczeństwo klientów są dla nas najważniejsze. Dlaczego warto z nami współpracować? Odpowiadamy:

 • Mamy dużą wiedzą na temat rynku nieruchomości. Pracują dla nas profesjonaliści z dużą wiedzą. Odpowiadamy od razu na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane ze sprzedażą mieszkania.
 • Nasz wzór umowy przedwstępnej jest jasny i zrozumiały.
 • Pomagamy Ci w skompletowaniu dokumentów, które będą konieczne do sfinalizowania transakcji. Możesz też udzielić nam pełnomocnictwa, wtedy większość formalności załatwimy za Ciebie.

Skupu nieruchomości Wrocław – dlaczego warto sprzedać mieszkanie z nSkup.pl?

Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu. To właśnie to miast wybraliśmy jako główny teren naszej działalności. Otrzymujemy również dużo formularzy z innych miast w Polsce. Choć procedura odbywa się w głównej mierze zdalnie, to w razie potrzeby przyjedziemy obejrzeć Twoje mieszkanie lub dom. Wiemy już, że czasami trzeba zmierzyć się z problemami natury prawnej przy sprzedaży mieszkania. Skupujemy również mieszkania zadłużone. Nie wiesz, jak sprzedać swoje mieszkanie z problemami? Zadzwoń do nSkup.pl! Wymieńmy, dlaczego warto współpracować z biurem skupu nieruchomości Wrocław:

 • Jesteśmy bezpośrednim kupującym. Kiedy chcesz sprzedać mieszkanie na własną rękę lub z pomocą typowego biura, to musisz czekać na kupca. Swój wolny czas poświęcasz na rozmowy i prezentacje. Oprócz tego wciąż musisz płacić za utrzymanie mieszkania. Tymczasem my kupimy Twoją nieruchomość od ręki.
 • Nasza procedura gwarantuje Ci szybką sprzedaż oraz bezpieczeństwo. Pieniądze otrzymasz od razu w dniu podpisania umowy.
 • Skupujemy nieruchomości o różnym statusie prawnym, z hipoteką, komornikiem, a także mieszkania bez księgi wieczystej.
 • Możesz nam udzielić pełnomocnictwa i od tej pory będziemy działać w Twoim imieniu, składać wnioski i gromadzić dokumenty. Jest to wygodna opcja dla klientów, którzy mieszkają w innym mieście lub za granicą. Wtedy wystarczy jedno spotkanie u notariusza.

Skup nieruchomości Wrocław – jak szybko sprzedam mieszkanie z nSkup.pl?

Od momentu wpłynięcia Twojego formularza zgłoszeniowego, dajemy sobie tydzień na zamknięcie transakcji. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i umówimy w ceny obejrzenia mieszkania. Ofertę odkupu otrzymasz w ciągu kolejnych 48 godzin. Szybkie i proste procedury to zasada naszej działalności i nasza przewaga konkurencyjna. Jest też kolejna korzyść dla klienta. Za mieszkanie płacimy od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

nSkup.pl – gwarancja rzetelnej wyceny w jeden dzień

Rzetelna i realna wycena nieruchomości to podstawa w procesie sprzedaży mieszkania. Wycena to bardzo ważny element całej procedury sprzedaży. Jeżeli wycena jest nieprawidłowo i nieprofesjonalna, to może się zdarzyć, że:

 • sprzedaż swoją nieruchomość zbyt tanio,
 • proponując zbyt wysoką cenę, nie znajdziesz kupca.

Warto tutaj wspomnieć, dlaczego dochodzi do nieprawidłowej wyceny nieruchomości. Klienci zbyt często sugerują się ofertami, które znajdują się w sieci lub podpowiedziami rodziny i znajomych. Niestety często spotyka się domorosłych rzeczoznawców. Czasami mamy też do mieszkania stosunek sentymentalny, co sprawia, że zawyżamy jego wartość.

Natomiast ceny sprzedaży mieszkań, które znalazłeś w Internecie, są zazwyczaj zawyżone w stosunku do rzeczywistej ceny sprzedaży. Nasze biuro skupu nieruchomości Wrocław zawsze proponuje wycenę, która jest jednocześnie uczciwa i realna. Dlatego biuro nieruchomości nSkup.pl przygotuje dla Ciebie ofertę kupna, która jest uczciwa, ale też realna. Za naszą wycenę nie pobieramy opłat. Jeżeli wycena i oferta kupna będą Ci odpowiadać, to możemy umówić się na podpisanie aktu notarialnego.

Nieruchomość z problemami – czy sprzedaż jest możliwa?

Kupujemy mieszkania z czystą kartą oraz mieszkania problematyczne. Jest to możliwe, ponieważ:

 • zatrudniamy zespół najlepszych fachowców,
 • współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną,
 • mamy duże doświadczenie i wiele udanych transakcji za sobą.

Nieruchomość problematyczna to:

 • mieszkanie z długami lub hipoteką,
 • mieszkanie z niejasnym stanem prawnym,
 • mieszkanie przeznaczone do gruntownego remontu,
 • mieszkanie z lokatorami.

Nasze biuro skupuje i zajmuje się tego rodzaju nieruchomościami. Jesteśmy w stanie wyprowadzić je na prostą i odpowiednio się nimi zająć.

Skup mieszkań Wrocław – nSkup.pl nie pobiera prowizji od swoich klientów

Działamy w modelu biznesowym, który wypracowaliśmy przez lata. Zakłada on nie tylko szybką sprzedaż i proste procedury. Dodatkowa zaleta współpracy z nami polega na tym, że nie pobieramy opłat ani prowizji od naszych klientów. Nasze usługi są bezpłatne. Ponosimy również koszty notariusza. Już w trakcie pierwszej rozmowy informujemy klientów, że nie muszą płacić za wycenę czy doradztwo. Wszystko z myślą o naszych klientach. Do pakietu korzyści możesz dołączyć brak opłat za nasze usługi.

Skup mieszkań Wrocław – pomoc w skompletowaniu dokumentów

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Staramy się, żeby formalności nie przytłoczyły naszych klientów. Rola klienta jest ograniczona do niezbędnego minimum. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż mieszkania może być trudna i zająć dużo czasu. My proponujemy zakup mieszkania od ręki, bez zbędnych formalności. Naszym klientom oferujemy wsparcie w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Otrzymasz od nas też listę dokumentacji, która będzie nam potrzebna do podpisania umowy. Dzięki wsparciu naszych ekspertów wszystko idzie szybko i sprawnie.

Skup nieruchomości – czy klienci płacą prowizję, jeśli sprzedaż dojdzie do skutku?

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nSkup.pl, oznacza to, że:

 • nie ponosisz kosztów wyceny,
 • nie płacisz prowizji za transakcję,
 • nie płacisz za akt notarialny.

Jest to kolejna różnica między nami a typowym biurem nieruchomości. Wynagrodzenie dla takiego biura wynosi od 2% do 5% wartości transakcji. Jeżeli sprzedasz mieszkanie za 400 000 zł, to co najmniej 8000 zł będzie kosztował Cię pośrednik. Co więcej, żadne biuro nie zagwarantuje Ci szybkiej sprzedaży ani ceny. Cały proces sprzedaży może trwać miesiącami i będzie dla Ciebie kosztowny. W tym czasie ponosisz koszty związane z utrzymaniem mieszkania. Często postawa pośrednika i zaporowa cena zniechęcają potencjalnych kupców. Wysoka prowizja i długoterminowa umowa to bez wątpienia wady współpracy z biurem nieruchomości. W trakcie tego długiego procesu może dojść do pogorszenia sytuacji na rynku. Obecnie mamy do czynienia z taką sytuacją. Zdolność kredytowa Polaków znacznie spadła i coraz trudniej otrzymać kredyt hipoteczny. Oznacza to, że trudno będzie Ci sprzedać mieszkanie lub będziesz musiał zgodzić się na negocjacje.

My proponujemy zazwyczaj cenę skupu w granicach 90% wartości nieruchomości. Jest to atrakcyjna propozycja dla Ciebie. Oferta niższa od wyceny to cena za ryzyko. Podsumowując:

 • Każda transakcja zakupu mieszkania wiąże się z pewnym ryzykiem.
 • Ponosimy koszty notariusza, koszty uregulowania stanu prawnego, a także generalnego remontu i adaptacji nieruchomości.
 • Nasi klienci otrzymują gotówkę już w dniu podpisania umowy. Nie musisz czekać na pieniądze.
 • Nie musisz czekać na kupca, nie narażasz się na podpisanie umowy z osobą, która jest nieuczciwa.

Sprzedaż mieszkania na własną rękę lub z pomocą biura nieruchomości generuje pewne ryzyka. Oprócz tego musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami, które są wysoki. Firma nSkup.pl gwarantuje szybki skup mieszkań. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą szybko sprzedać swoje mieszkania. Unikasz też niepotrzebnego stresu i wielu problemów. Warto wspomnieć o oszczędności czasu. Możesz też liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Naszym klientom proponujemy konkretny pakiet korzyści i szybki dostęp do środków ze sprzedaży mieszkania.

Sprzedaż nieruchomości Wrocław - jak wygląda współpraca z nSkup.pl

Nasza oferta do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz na spokojnie przemyśleć, czy współpraca z naszym biurem skupu nieruchomości będzie dla Ciebie korzystna. Gwarantujemy szybką sprzedaż. Jeżeli stan prawny nieruchomości jest bez zastrzeżeń, to możemy umówić się u notariusza bez zbędnej zwłoki. Cała procedura sprzedaży nie trwa zazwyczaj dłużej niż tydzień. Wszystko zależy od sytuacji prawnej mieszkania, skomplikowania sprawy i od tego, czy masz już wszystkie dokumenty. Również w tym aspekcie możesz liczyć na naszą pomoc. Na życzenie naszych klientów często podpisujemy umowę przedwstępną i wpłacamy zadatek. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie. Wspólnie ustalamy czas i miejsce podpisania aktu notarialnego. Dzięki naszemu modelowi działania możesz szybko cieszyć się gotówką.

Jakie dokumenty powinienem przygotować, żeby transakcja przebiegła szybko i sprawnie?

Do podpisania umowy przedwstępnej będziesz potrzebował:

 • aktu notarialnego nabycia nieruchomości,
 • numeru księgi wieczystej.

Są to dokumenty, które potwierdzą, że jesteś właścicielem nieruchomości. Lista dokumentów, które są potrzebne do podpisania końcowej umowy, zależy od stanu prawnego nieruchomości. Również poszczególne kancelarie notarialne wymagają różnych dokumentów. Zawsze będzie jednak potrzebna:

 • podstawa nabycia nieruchomości, czyli najczęściej akt notarialny,
 • zaświadczenie ze spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej,
 • zaświadczenie o braku osób zameldowanych.

Czy skupujecie nieruchomości bez księgi wieczystej?

Może się zdarzyć, że mieszkanie przeznaczone do sprzedaży nie będzie miało księgi wieczystej. Nie wszystkie lokale mają księgę wieczystą i nie ma też takiego prawnego obowiązku. Mieszkanie bez księgi wieczystej jest trudno sprzedać. Kupujący chcą bowiem zweryfikować informacje o nieruchomości, dowiedzieć się kto ma prawo do lokalu i czy nieruchomość jest zadłużona. Do tego właśnie służy księga wieczysta. Skup nieruchomości nSkup.pl zajmuje się również skupem mieszkań i domów bez księgi wieczystej. Nie czekamy również na aktualizację księgi wieczystej. Nie jest to nam potrzebne do sfinalizowania transakcji. Po nabyciu mieszkania bez księgi wieczystej sami zajmujemy się rozwiązaniem sytuacji z księgą wieczystą. Formalności bierzemy na siebie, a Ty odzyskujesz komfort i spokój. Każda sprawa jednak jest inna. Dlatego najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi agentami i omówić sprawę. Zapraszamy do naszego biura już dzisiaj.

Dlaczego warto współpracować z nSkup.pl?

Zachęcamy do współpracy z naszym biurem skupu nieruchomości. Oto cały pakiet korzyści i zalet współpracy z nami:

 • Mamy profesjonalny zespół, który pomoże Ci przejść przez cały proces sprzedaży.
 • Mamy duże doświadczenie i wiedzę o polskim i lokalnym rynku nieruchomości.
 • Doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów.
 • Zapewniamy szybką sprzedaż, minimum formalności i zdalną obsługę.
 • Gwarantujemy najwyższy standard obsługi i przyjazne procedury.