Twoje mieszkanie może być warte nawet 660 200 zł

Zwiększ wartość mieszkania o 20–120 tys. zł przed pierwszą rozmową z kupującym.

Pokaż, jak sprzedać drożej
  • 5 000+analiz wykonanych
  • 4.9/5(217 opinii)
  • Wynik w 24h

Twoja wycena

  • Lokalizacja ,
  • Powierzchnia 47 m2
  • Pokoje 3 pokoje
  • Piętro 8
  • Rok budowy 1970
  • Standard wymaga odświeżenia

Widełki cen dla Twojej nieruchomości:

540 200 zł 11 494 zł/m²
660 200 zł 14 047 zł/m²
Szacowana wartość: 600 200 zł Różnica: 120 000 zł

Wycena uwzględnia uzupełnione przez Ciebie dane oraz:

  • Lokalizację Np. bliskość do centrum
  • Infrastrukturę Np. obiekty użyteczności publicznej w okolicy
  • Otoczenie Np. bliskość zieleni
  • Ceny w sąsiedztwie Ceny ofertowe podobnych nieruchomości

Dane oparte na analizach transakcji w Twojej dzielnicy (IV kw. 2025)

Zanim wystawisz mieszkanie

3 błędy, przez które właściciele tracą nawet 70 000 zł przy sprzedaży mieszkania

Na podstawie 5 000 analiz nSkup.pl wiemy, że:

Dopasuj poziom do swoich potrzeb

Wybierz najlepszy sposób, by sprzedać swoje mieszkanie z zyskiem

Każdy pakiet zawiera gotowe materiały i wsparcie ekspertów nSkup.pl.

RECENZJE

Zobacz, ile właściciele zyskali dzięki poprawkom,
które możesz wdrożyć od razu

Średnia ocena 4,9 / 5 na podstawie 217 opinii:

  • +35 000 zł więcej

    w 2 tygodnie
    Kasia mieszkanie 42 m², Wrocław Krzyki Kasia
    495 000zł 460 000zł +35tys. zł

    Wystawiłam mieszkanie za 460 000 zł i przez kilka tygodni pojawiały się tylko niskie oferty kupna. Po analizie ogłoszenia okazało się, że mieszkanie było źle pozycjonowane względem podobnych ofert w okolicy. Po zmianie strategii sprzedaży pojawiło się kilku kupujących i finalna cena wyniosła 495 000 zł.

    mieszkanie 42 m², Wrocław Krzyki

  • +22 000 zł

    vs pierwsze oferty
    Tomek mieszkanie 2 pokoje, Kraków Tomek
    432 000zł 410 000zł +22tys. zł

    Kupujący na początku proponowali około 410 000 zł i byłem przekonany, że to realna cena sprzedaży. Po konsultacji zmieniłem sposób prowadzenia rozmów z kupującymi i wstrzymałem się z przyjęciem pierwszej oferty. Kilka dni później pojawiła się wyższa propozycja i mieszkanie ostatecznie sprzedało się za 432 000 zł.

    mieszkanie 2 pokoje, Kraków

  • +78 000 zł więcej

    po zmianie strategii sprzedaży
    Michał mieszkanie 3 pokoje, Wrocław Michał
    670 000zł 748 000zł +-78tys. zł

    Mieszkanie było wystawione za 670 000 zł i przez miesiąc otrzymywałem głównie niskie propozycje zakupu. Po audycie ogłoszenia zmieniliśmy strategię publikacji na portalach i sposób prezentacji mieszkania. W ciągu dwóch tygodni pojawiło się kilku zainteresowanych kupujących, a finalna sprzedaż wyniosła 748 000 zł.

    mieszkanie 3 pokoje, Wrocław

Zamów swój pakiet

Kup dziś i odbierz dodatkowy BONUS

Przy zakupie do końca dnia otrzymasz:

  • Check-listę „Jak przygotować mieszkanie do zdjęć” (PDF gratis, wartość 49 zł)
  • Dostęp do zamkniętej grupy właścicieli mieszkań sprzedających w 2026 roku

Oferta znika za:

0
godzin
0
minut
0
sekund
może Ci się przydać

Nie potrzebujesz jeszcze konsultacji?

Skorzystaj z naszych materiałów, które pomogą Ci przygotować mieszkanie i sprzedać je samodzielnie — szybciej i drożej.

Zobacz wszystkie materiały w sklepie nSkup.pl

Tak wygląda moment, w którym sprzedaż staje się faktem

Podpisanie aktu notarialnego to moment, w którym transakcja jest zakończona, a pieniądze trafiają do sprzedającego.

Właściciele, którzy odpowiednio przygotują sprzedaż mieszkania:

• unikają błędów obniżających cenę
• przyciągają więcej kupujących
• sprzedają szybciej i drożej

W praktyce oznacza to często 20 000 - 80 000 zł więcej przy sprzedaży tej samej nieruchomości.

Jeśli chcesz przejść przez ten proces świadomie i bez kosztownych błędów, skorzystaj z przygotowanego pakietu.

Sprzedaż mieszkania z długami

Odpowiemy na Twoje pytania

Nie możesz znaleść tego czego szukasz? Odwiedź nasze Centrum pomocy.